UCZESTNICY 2018

 UCZESTNICY 2018/ PARTICIPANTS 2018

Lp. Imię i Nazwisko Miejscowość Kraj Ilość gołębi
KRAKUS Międzynarodowy wspólny gołębnik – zawody 2018
1 Grzegorz Siepierowski Okocim PL  5
2 Marian Mucha Jadowniki PL 
5
3 Jozef Uyttendaele Schellebelle BE  1
4 Gergő Gajda Lőrinci HUN  4
5 de schrijver luc Baasrode BE  4
6 turbos Baasrode BE  4
7 Graham Wildish St Albans UK  5
8  JH Doagh, Ballyclare,
Co Antrim, Northern Ireland
UK  10
9 BIERYT – PATULSKI Radłów PL  10
10 Marek Król Dąbrowica PL  10
11 OLRKirżacz Moskwa RU  20
12  Andrzej & Bogdan Lviv UKR  10
13 Józef Mączka Sułoszowa PL  5
14 Gabryś W + Józef M Sułoszowa Olkusz PL  5
15 Jerzy Drzazga Bochnia PL  10
16 Tarasiuk Jerzy Łosice PL  10
17 Radosław Dróżdż Żuków PL  5
18 nismo Siewierz PL  5
19 Patrycja Jadowniki PL  5
20 TOMASZ KROPOP Gozdów PL  10
 21 Łukasz Sprycha GOŁASZYN PL  5
 22 KOGUCIK SŁOMKA Żuków PL  5
 23 Robert 0314 Okocim PL  5
 24 KANTOROWICZ Raba Wyżna PL  2
 25 Kurnik Wiesław Jadowniki PL  5
26 Team Niebieska Brzesko PL  5
27 Stępień Leszek Giedlarowa PL  5
28 STANI Mordarka PL  5
29 Górka Tadeusz Trzemieśnia PL  5
30 Sobczak Tadeusz i Syn Lubień PL  5
31 JARUMI Sierpc PL  5
32 Janusz Body Ząb PL  5
33 BACIARY Ząb PL  5
34 Roman H Nowy Sącz PL  10
35 TEAM PIGEBOOK Niegowonice PL  10
36 Jan Bocheńczak Pyzówka PL  5
37 Kinga Bocheńczak Pyzówka PL  5
38 KOBI Zakopane PL  5
39 Chochołowicz – Mastek Błonie PL  5
40 Święcicki Paweł Tuszyn PL  15
41 ŁUKASZ FRANCZYK OCHOTNICA DOLNA PL  5
42 KASIA OCHOTNICA DOLNA PL  5
43 Garncarz A. i M. Luszowice PL  10
44 Łach Stanisław Łętownia PL  10
45 Kozik Stok PL  5
46 ZAGŁOBA TEAM Siedlce PL  10
47 JURA Ostrów Wielkopolski PL  5
48 Koralewicz Bracia Radymno PL  10
49 Szymon Sobuta Starachowice PL  10
50 Leon Wójciak Rabka PL  5
51 Hajdo Jacek Wielka Wieś PL  5
52 Skowronek Włodzimierz Stary Wiśnicz PL  5
53 Stanislaw Rudnik Bochnia PL  5
54 Oskar & Błażej Słopnice PL  5
55 Bogdan Brandys Spytkowice PL  3
 56 TEAM M.R. Wolbórz PL  5
57 Kazimierz Gurgul Czchów PL  5
58 Dorota Paśko Świerzawa PL  3
59 LUBOMIR PALAGY TRNAWA SK  4
60 KARL-HEINZ-BURGER ASCHAFFENBURG DE  5
61 Dla Grażynki Rosko PL  5
62 MATTHIAS KLEMENT NIEDERNBERG DE  5
63 Adam Mlynarski Grabie PL  5
64 Mazepa U. K. Radymno PL  5
65 BERTHOLD LUTZ Grosostheim DE  5
66 GORZOLKA & KUMIEC Jełowa PL  7
67 ANDRE PIGEONS POLSKA Bilew PL  5
68 kotek Berlin DE  5
69 kusionowie Perła PL  5
70 Roman Kapłon Szamotuty PL  4
71 Zosia&Edyta Rabka Zdrój PL  5
72 Iza & Stasiu Rabka Zdrój PL  5
73 Przemysław Chruszcz Kisielów PL  5
74 Józef Wania Przysietnica PL  5
75 Rezerwacja NL  220
76 Rezerwacja BE  150
77 Piter Częstochowa PL  2
78 Lotnik695 Wielmoża PL  5
79 MasterTeam Czermin PL  10
80 Bieniek Klippan SE  5
81 smge Łosice PL  10
82 Stanisław KUNICKI ŁĄCKO PL  5
83  BIR Morzychna PL  5
84  TEAM BMW Kaszyce Milickie PL  3
85 BASIA Tenczyn PL  5
86 ŁACEK Podczerwone PL  5
87 Dennis Veugelers Nieuwstadt NL  10
88 Tomasz & Bartłomiej Pietras Okocim PL  5
89 lucky loser Biadoliny PL  5
90 Zbigniew Przybysz Strachowka PL  5
91 Duńczyk Kopenhaga DK  5
92
93 Darkos Bobowa PL  5
94 Team W. K. Dziesław PL  10
95 Elizabeth & Tomasz Czupryniak Stare Kurowo PL  2
96 Sylwester Sokalski Chocz PL  5
97 Tadeusz Kicko Łosice PL  5
98 Jan Maciuszek Wojakowa PL  5
99 Przemysław Wydrych Nowy Kościół PL  3
100 Steciuk Stanisław Międzyrzec Podl PL  3
101 Przemysław Bus Kolonia Obory PL  5
102  Masterbud-Jankowski Aalst BE  10
103 Jan-Marek-Nazim Skawina PL  5
104 Józef Niedużak Jarosław PL  5
105 Zbigniew Rurarz Końskie PL  5
106 Stępniewski L.K.K. Ścięgny PL  5
107 Piotr & Bogdan Bochnia PL  5
108 Wieczór Sierpc PL  5
109 Bogdan Stępień Stanisławów PL  5
110 Andrzej Górniak Chwałkowice PL  2
111 KOZAK smge.pl Siedlce PL  5
112 Marian Górka Trzemeśnia PL  5
113 Kondryszyn Krzysztof Laszki PL  5
114 A. Musiał Czulice PL  5
115 Jerzy Gryzło Bobowa PL  5
116 Mariusz Sroka Pogórska Wola PL  10
117 Wadowice Lekawica PL  5
118 CHRAMIEC Białka Tatrzanska PL  5
119 Taliba Andrzej i Edyta Olkusz PL  5
120 Stanisław Tyka Jadowniki PL  5
121 lotnik Isep PL  5
122 Adam Niezgoda Brzyska PL  5
123 szczepcio Wólka Konopna PL  5
124 Team Lindenhof Friedrichsruhe DE  6
125 adamek1118 Buszowice PL  5
126 Józef Gabryś Maków Podhalański PL  4
127 Marysia M. Sułoszowa PL   3
128 Kozik Lubraniec PL  5
129 Marek Czyż Dąbrówka PL  5
130 Tomaszewski Niedomice PL  5
131 J&M Duda Tymbark PL  5
132 Artur Kozak Mörlunda SE  3
133 KERAJE Ostrzeszów PL  4
134 Team Lach Koszarawa PL  5
135 Henryk Staroń Brzyska Wola PL  5
 136 Pajor Edward Witowice Dolne PL  5
137 Czechlowski Paweł Doruchów PL  3
138 Pająk&Krogulec Suchedniów PL  5
139 Łotysz&Szymankowski Ścinawa PL  5
140 Lech & Rycombel Łagów PL  15
141  POWAŻNY Siedlce Mokobody PL  5
142 Andrzej Warchoł Dębica PL  5
143 Jarosław Mazur Mielec PL  5
144 Piotr Wojtaszek Dębica PL  5
145 bate7 Lubień PL  3
146 Roth + Bergmann Schaafheim DE  5
147 Ziętara & Trybuła Bochnia PL  5
148 Andrzej Klimek Szarwark PL  5
149 Adam Hatfield UK  5
150 MIRCO London UK  5
151 MEGY London UK  5
152 Andrzej Sawiniec Stódniówka Dolne PL  2
153 Mateusz Górka Trzemeśnia PL  3
154 Jarosław Wierzbicki Krosno Odrz PL  5
155 Paweł Socała Sułkowice PL  5
156 Dream Team Paryż FR  5
157 BLONDMAR Korzenna PL  5
158 Wioletta i Zbigniew Mitręga Pińczów PL  2
159 Team Kubiccy Lgota Wielka PL  5
160 Wacek Werbkowice PL  5
161 Marek Kowal Wiśniowa PL  4
162 M.Ł.D TEAM N/A PL  5
163 Marcin Kowalewski Młodzieszyn PL  5
164 Oleksy Bolesław N/A PL  5
165 Kozinoga Janusz Sebastian N/A PL  5
166 Żurecki Piotr i Marcin Kępno PL  10
167 HUBERT OŚKO JERUZAL PL  5
168 Robert Sulejewski Ożarów Mazowiecki PL  5
169 Janusz Łosice PL  2
170 Maniek Łukowica PL  5
171 Jacenty Jarczok Garnek PL  5
172 Michna Racing Team Wrocław PL  5
173 Mielec M i P Nieczajna Dolna PL  5
174 Sznaucner Jarosław PL  5
175 Piotr Pepel Kórnik PL  5
176 Piechnik Marcin Stróże PL  2
177 Kurek Wiesław Piotrowice PL  5
178 Jan Nowak Kielnarowa PL  5
179 Paweł Żak Zator PL  5
180 Marek Trzaska Prudnik PL  5
181 Kowalczyk Paweł Groń PL  5
182 IBRA Limanowa PL  5
183 Lewandowski K. Duninówko PL  5
184 Monika i Zbigniew Dubiel Kocudza PL  5
185 Krystian & M Bochnia PL  5
186 Milcarz & Szlacheta Ruda Śląska PL  5
187 Rafał Papież Jasień PL  5
188 JERZY KOZLIK OPOLE PL  5
189 Rafał Warenda Trzciana PL  5
190 Krystian Śniosek Potok Górny PL  5
191 Wojciech Matysek Starachowice PL  5
192 Spiegel-Pawlica Góry Wysokie PL  5
193  Para – Kobiela Szaflary PL  5
194 Kobiela – Para Szaflary PL  5
195 Piotr Rudnik Chojnik PL  5
196 Sawiniec Andrzej Studniówka Dolne PL  2
197 Adam Sehnke Heiligenhafen DE  5
198 Jan Dadał Łososina PL  5
199 Szczebel Lubien PL  5
200 Mateusz Słopnice PL  5
201 Piotr Biłos Królówka PL  4
202 Henryk Wierzbiak Lipnica PL  5
203 Kołodziej & Matias Kąty PL  5
204 Marzena & M Brzeźnica PL  5
205 Marek i Marcin Rzepka Wola Rzędzińska PL  5
206 Victory Nowe Miasto PL  1
207 Beata&Janusz Chrusliccy Paszyn PL  5
208 Justyna Marzeion Heiligenhafen DE  5
209  Gański&Jędzejczyk Sulęczyno PL  5
210 Bombrys-Machajewski-Niczke Team Środa Wlkp. PL  5
211 Agrox Dręszew PL  1
212 The Boys from Hardinxveld Hardinxveld NL  5
213 Barabella Tarnów PL  5
214 Robert Zgud Przedmoście PL  5
215 Sylwester Zieliński Steenokkerzeel BE  10
216 Kupka-Smilowki Zernica PL  5
217 SG Steffl N/A DE  5
218 Team Thorsten & Finn Leon Daum N/A DE  5
219 Oddzial Trzebnica Zawonia PL  10
220 Paweł 1 Kowala PL  10
221 MAJA Podlesie PL  2
222 Tim Schilling Einhausen DE  5
223 Marek i Edyta Malec Zamość PL  3
224 Andrzej Zych Rogóźno PL  5
225 TARASIUK JERZY ŁOSICE PL  5
226 KUBA – OLA GRYBÓW PL  5
227 SYKI GRYBÓW PL  5
228 Ireneusz Kotela Szczucin PL  5
229 Krzysztof Rupiński Pułtusk PL  5
 230
Razem: 1 521

 

230 Bogdan Minkowski Warszawa PL  5
231 Kozik Lubraniec PL  5
232 M. H. M. Team Warszawa PL  2
233 Wiesław Kubała Miedzierza PL  5
234 DUNAS & KONECHNYY Lwów UKR  5
235 Jarzmik Czchów PL  2
236 Planet Brothers Essex UK  5
237 Menok Roman Jaworow UKR  5